SPONSOR BAĞLANTI 970 BURA 728BAĞ
BURA ESNEK

4 Ekim 2013 Cuma

Yeşil Pisiklet 5 Ekim 2013 Kanal 7 izle

5 Ekim Yeşil Bisiklet  Kanal 7 izle
5 Ekim Yeşil Bisiklet  Kanal 7 izle

Yeşil Pisiklet   Yayın Kanalı: Kanal 7
Yeşil Pisiklet   Yayın Tarihi: 5 Ekim 2013 Cumartesi
Yeşil Pisiklet   Yayın Saati : 17:00

Özet:

BALKON VE BAHÇELERE YEŞİL BİSİKLET İLE RENK GELİYOR
Ziraat Mühendisi Erkan Şamcı’nın sunduğu Yeşil Bisiklet, doğayla barışık bir yaşamın inceliklerini Kanal 7’de ekrana taşıyor. Yeşil Bisiklet, üzerinde yaşadığımız dünyayı korumayı ve doğadan en doğru şekilde faydalananın yollarını öğretiyor.
Limonun sadece salatalara tat katan bir sebze olmadığını belirten Ziraat Mühendisi Erkan Şamcı, meyve ve sebzelerin alternatif kullanım yöntemlerini Yeşil Bisiklet’te anlatıyor.  Erkan Şamcı, yaşam alanlarını güzelleştirmeden gıdaları muhafaza etme yöntemlerine, bahçe düzenlemelerinden doğal kozmetik malzemeleri üretimine kadar her hafta farklı bilgilerle evlere konuk oluyor. Programda, günlük hayatta kullanılan mekânlara renk katılıyor, balkon ve pencere önleri bitkilerle süsleniyor. Şamcı, her programda bir evin kapısını çalarak, ev sakinlerinin yaşama alanlarına sağlıklı dokunuşlarda bulunuyor.
Organik beslenme nasıl olur? İsraftan sakınmak için ne yapmalıyız? Hangi bitkiler hangi mevsimde yetişir? Hepsi ve daha fazlası Erkan Şamcı’nın dinamik sunumuyla ekrana gelen olan Yeşil Bisiklet’te yer alıyor.
Doğal yaşamı benimsemiş olan Erkan Şamcı, izleyicilerine sağlıklı yaşamanın ve çevreyi korumanın püf noktalarını Yeşil Bisiklet ile anlatıyor. Yiyeceklerin saklama koşulları, kimyasal maddelerle oluşturulan temizlik ürünlerinden arınarak doğal temizlik malzemeleri hazırlama yöntemleri,  mevsimine göre bitki bakımı ve hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler hafta sonu Yeşil Bisiklet ile ekrana taşınıyor.

ETİKETLER: İzle, tv izle, dizi izle, film izle, program izle, seyret,
haber izle, tvde izle, online full izle, tv seyret, ekim izle, canlı izle
BURA ESNEK

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder